aktualizováno 5. 11. 2020

Potřebuji si vyřídit: Sociální péče

My v tom Jihočechy nenecháme Český Krumlov IIPravidla pro vyplácení příspěvku městem Český Krumlov na podporu dětí a poživatelů starobního, vdovského nebo invalidního důchodu s trvalým pobytem na území města.

Přidělování bytů v Sociálních službách SOVY o.p.s.Přidělování bytů v Sociálních službách SOVY o.p.s. (dříve Domy s pečovatelskou službou o.p.s.)

Parkovací průkaz označující vozidlo přepravující osobu těžce zdravotně postiženou - speciální označení vozidel O7Parkovací průkaz označující vozidlo přepravující osobu těžce zdravotně postiženou - speciální označení vozidel O7

Označení vozidla řízeného osobou sluchově postiženou - O2 série BBOznačení vozidla řízeného osobou sluchově postiženou - O2 série BB

Euroklíče pro zdravotně postižené v Českém KrumlověEuroklíče v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: