aktualizováno 29. 2. 2024

Rezervace návštěvy Městského úřadu Český Krumlov

Chcete-li mít jistotu, že budete moci vyřídit Vaše záležitosti v čase jaký Vám vyhovuje, využijte možnost rezervace schůzky s úředníkem městského úřadu k projednání nebo vyřízení Vašich požadavků. On-line rezervaci je možné vytvořit třemi způsoby:

Rezervace pořadového čísla do vyvolávacího systému je určena pro agendy řidičských průkazů, registru silničních vozidel, občanských průkazů a pasů, které využívají frontu s čísly na obrazovce v hale úřadu. Tímto způsobem si můžete rezervovat místo ve frontě na konkrétní čas.

Vyhledejte příslušnou službu z katalogu podle kategorie - životní situace. V popisu některých služeb najdete i možnost rezervace schůzky.

Pokud už obsah katalogu služeb znáte a chcete si rovnou objednat termín, využijte přímé odkazy na on-line rezervaci schůzky u služeb, které tuto možnost nabízejí:

Odbor vnitřních věcí

Odbor obecní živnostenský úřad

Odbor dopravy a silničního hospodářství:

Odbor úřad územního plánování:

Odbor památkové péče

Odbor kanceláře tajemníka

Odbor školství, sportu a péče o dítě

Odbor správy majetku a investic

Odbor životního prostředí a zemědělství

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: