0. Nový územní plán města Český Krumlov

Pořizování nového územního plánu je aktuálně ve fázi po veřejném projednání, které se konalo 8.11.2022.

Od 12.9.2022 je na webu města zveřejněn návrh nového územního plánu, který byl předmětem veřejného projednání a k němuž bylo možné od 12.9.2022 do 15.11.2022 podávat námitky a připomínky a dotčené orgány mohly uplatňovat svá stanoviska.

Od 16.11. 2022 je návrh nového územního plánu sice nadále zveřejněn na webu města, nelze již ale k němu podávat námitky ani připomínky. Tímto dnem byl zahájen proces vyhodnocování námitek,  připomínek a stanovisek dotčených orgánů doručených úřadu v uvedeném časovém odbobí. 

Tj. návrh nového územního plánu, k němuž byly do 15.11.2022 podávány námitky a připomínky je nadále zveřejněn na webu města a nyní probíhá proces jehož součástí bude rovněž vyhodnocení všech námitek a připomínek. A teprve na základě vyhodnocení, pokud bude konkrétním požadavkům obsaženým v námitkách a připomínkách možné vyhovět, bude nyní zveřejněný návrh nového územního plánu upravován.

Vzhledem k tomu, že námitek bylo podáno velké množství, proces jejich vyhodnocování a vypořádávání má své zákonné náležitosti, včetně jednání s dotčenými orgány, sousedními obcemi i nadřízeným orgánem územního plánování, ještě nějakou dobu (min. několik měsíců) potrvá, než budeme vědět, jak významných úprav nyní zveřejněný návrh nového územního plánu dozná na základě všech (do 15.11.2022) doručených námitek a připomínek. Podle toho bude proces pořizování nového územního plánu pokračovat dalšími úkony.

Prohlížet nový územní plán

jak prohlížet nový územní plán    

 

Výkresová část návrhu nového územního plánu Českého Krumlova pro veřejné projednání je zveřejněna na geoportále města v mapové aplikaci "Pořizování nového ÚP Český Krumlov".
Využijte krátký návod Jak prohlížet nový územní plán.

K návrhu nového územního plánu bylo možné podávat námitky a připomínky do 15.11.2022.

kancelář Odboru úřad územního plánování, dveře č. V119 v budově městského úřadu v Kaplické ulici (1. patro – ochoz).

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Jana Hermanová
Odbor / oddělení: OUUP
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: jana.hermanova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 704

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: