aktualizováno 8. 2. 2016

Veřejné zakázky, výběrová řízení

aktualizováno 08.02.2016

Od 1. 2. 2016 má město Český Krumlov nový profil zadavatele. Umístění odkazu na nový profil zadavatele naleznete na adrese http://zakazky.ckrumlov.cz/, kde jsou zveřejněny veškeré informace a dokumenty k veřejným zakázkám zadáváným v režimu dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách v platném znění. Pod odkazem jsou k dispozici informace a dokumenty týkající se veřejných zakázek malého rozsahu, které byly zveřejněny od 1. 2. 2016.

Dokumenty k veřejným zakázkám malého rozsahu, jež byly zveřejněné do 31. 1. 2016 vč. elektronických aukcí naleznete v Archivu veřejných zakázek.

Aktuální veřejné zakázky - profil zadavatele

Na adrese http://zakazky.ckrumlov.cz/ najdete veškeré informace a dokumenty k veřejným zakázkám - aktuální veřejné zakázky např. na nákup vybavení a majetku, investiční příležitost města Český Krumlov od 1. 2. 2016.

Pravidla pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Český Krumlov a jím zřízenými organizacemi

Zadávání veřejných zakázek malého rozsahu probíhá podle Pravidel pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Český Krumlov a jím zřízenými organizacemi. Pod tímto odkazem najdete znění Pravidel včetně příloh.

Archiv veřejných zakázek malého rozsahu a výběrových řízení (dokumenty zveřejněné do 31. 1. 2016)

Archiv veřejných zakázek malého rozsahu a výběrových řízení obsahuje informace a dokumenty zveřejněné do 31. 1. 2016. V archivu je zveřejněn rovněž přehled ukončených veřejných zakázek a výběrových řízení formou elektronických aukcí.

Pronájmy bytových a nebytových prostor v majetku města Český Krumlov

Na stránce pronájmů bytových a nebytových prostor v majetku města Český Krumlov uveřejňuje Odbor správy majetku Městského úřadu Český Krumlov aktuální nabídky městských prostor k pronájmu

Volná pracovní místa - personální řízení

Na stránkách personálního řízení najdete přehled volných pracovních pozic, které nabízí město Český Krumlov respektive Městský úřad Český Krumlov, případně městské organizace.

Související odkazy

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: