aktualizováno 5. 5. 2023

Volná pracovní místa - personální řízení

aktualizováno 2. 10. 2020

Tajemník Městského úřadu Český Krumlov vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb., výběrové řízení na obsazení pracovní pozice vedoucího úředníka: VEDOUCÍ ODBORU OBECNÍ ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Přihlášku s přílohami doručte do 23. 6. 2023 osobně na podatelnu Městského úřadu - Kaplická 439, Český Krumlov nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny MěÚ).

Uzavřenou obálku označte viditelně textem: NEOTEVÍRAT – "VŘ – Vedoucí odboru Obecní živnostenský úřad" a na obálce uveďte své jméno a adresu.

 

Tajemník Městského úřadu Český Krumlov vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb., výběrové řízení na obsazení pracovní pozice úředníka: INVESTIČNÍ REFERENT – PROJEKTOVÝ MANAŽER. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Přihlášku s přílohami doručte do 12. 6. 2023 osobně na podatelnu Městského úřadu - Kaplická 439, Český Krumlov nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny MěÚ).

Uzavřenou obálku označte viditelně textem: NEOTEVÍRAT - "Výběr – INVESTIČNÍ REFERENT – PROJEKTOVÝ MANAŽER" a na obálce uveďte své jméno a adresu

 

Tajemník Městského úřadu Český Krumlov vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb., výběrové řízení na obsazení pracovní pozice úředníka: INVESTIČNÍ REFERENT – ENERGETIK. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Přihlášku s přílohami doručte do 12. 6. 2023 osobně na podatelnu Městského úřadu - Kaplická 439, Český Krumlov nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny MěÚ).

Uzavřenou obálku označte viditelně textem: NEOTEVÍRAT – "Výběr – INVESTIČNÍ REFERENT – ENERGETIK" a na obálce uveďte své jméno a adresu. 

 

Tajemník Městského úřadu Český Krumlov vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb., výběrové řízení na obsazení pracovní pozice úředníka: REFERENT ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ. Pracovní poměr na dobu určitou, zástup za rodičovskou dovolenou. Přihlášku s přílohami doručte do 7. 6. 2023 osobně na podatelnu Městského úřadu - Kaplická 439, Český Krumlov nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny MěÚ).

Uzavřenou obálku označte viditelně textem: NEOTEVÍRAT – „Výběr – referent životního prostředí“ a na obálce uveďte své jméno a adresu. 

 

 

Informace o náležitostech přihlášky poskytne: Ing. Ivana Klementová – personalistka MěÚ Český Krumlov, 

e-mail: ivana.klementova@ckrumlov.cz, tel.: 380 766 103.

 

 

PRO-SPORT ČK přijme od září 2023 na hlavní pracovní poměr PLAVČÍKA + INSTRUKTORA PLAVÁNÍ.

Požadovaná úroveň vzdělání : úplné střední odborné s maturitou
Podmínky: 

 • kladný vztah k dětem
 • dobrá plavecká průprava

Životopisy zasílejte na email: bazen@pro-sportck.cz

Případné informace o náplni práce poskytne:

Petra Švábenská 773 141 777
Veronika Šestáková 736 634 105

 

 

 

 • platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (viz platové tarify) plus osobní ohodnocení
 • příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu
 • příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
 • 5 týdnů dovolené
 • pružná pracovní doba
 • zdravotní volno
 • volno na péči o dítě do 10 let
 • efektivní systém vzdělávání
 • možnost částečené práce z domova

Stupnice platových tarifů podle platových tříd a platových stupňů pro zaměstnance uvedené v § 5 odst. 1
Příloha č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (v Kč měsíčně)
účinnost od 1. 9. 2022

 • Přihláška k výběrovému řízení [formát Microsoft Word | formát PDF]
 • Souhlas se zpracováním osobních údajů [formát PDF]
Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: