aktualizováno 15. 10. 2018

Veřejné zakázky - pravidla pro zadávání veřejných zakázek

aktualizováno 15. 10. 2018

Pravidla pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Český Krumlov a jím zřízenými příspěvkovými organizacemi včetně příloh a změn jsou k dispozici níže na této stránce.

Pravidla pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Český Krumlov a jím zřízenými příspěvkovými organizacemi - dokumenty a aktualizace

Pravidla pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Český Krumlov  účinná od 1. 10. 2018 (*.pdf)

Aktualizované znění pravidel pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Český Krumlov (VZMR) a jím zřízenými příspěvkovými organizacemi (k 1. 1. 2016)

V dokumentu Aktualizované znění Pravidel pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu městem Český Krumlov a jím zřízenými příspěvkovými organizacemi (*.docx) jsou promítnuty změny Pravidel pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu č. 1 a č. 2 , tzn. aktualizovaný text Pravidel v úplném znění s účinností od 1. 1. 2016.

Související odkazy

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: