aktualizováno 10. 3. 2011

Výročí zápisu města na Seznam světového dědictví UNESCO  

aktualizováno 30.11.2011

Český Krumlov slavil 15 let na Seznamu UNESCO

Toto jubileum bylo připomínáno v průběhu celého roku. Akce byly konány jak pro odbornou veřejnost, tak pro širokou veřejnost, důraz byl kladen především na na děti a mládež.

Akce pro odbornou veřejnost:

Vybrané akce pro širokou veřejnost s tématikou UNESCO:

  • UNESCO dětem - slavnostní koncert pro město Český Krumlov (4. 12. 2007, Jízdárna Státního hradu a zámku Český Krumlov)
  • Děti pro UNESCO - UNESCO dětem - Průvodce mým městem - vytvoření netradičních průvodců městem pro své vrstevníky,   konáno ve spolupráci s Centrem pro pomoc dětem a mládeži, o. p. s.
  • Týden dětských filmů spojený s výtvarnou soutěží s tématikou "Naše město, zámek očima dětí" - pořatel Kino J&K  
  • Putování za krumlovskými pověstmi, aneb nebojme se strašidel - představení pro žáky ZŠ ČK, účinkující: Vaganti - studentský pěvecký sbor a studenti Gymnázia Český Krumlov 

Přehled všech akcí, pořádaných v rámci oslav 15 let na Seznamu světového dědictví UNESCO, naleznete zde.

  

Související odkazy  

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: