aktualizováno 7. 12. 2011

Kulturní dědictví     

aktualizováno 30.11.2011 

Kulturní prostředí v Českém Krumlově
Český Krumlov v počtu a kvalitě kulturních aktivit dalece překračuje své rozměry. Město má velký potenciál v občanech aktivně činných v oblasti kultury a působí zde zároveň řada subjektů a institucí s celoroční činností zacílenou na občany i návštěvníky města. Z výzkumů obyvatel města jednoznačně vyplývá, že právě účast občanů města na kulturních akcích podporuje jejich identifikaci s historickým jádrem a prohlubuje jejich vnímání hodnoty Českého Krumlova jako unikátního místa - památky světového dědictví.

Kulturní prostředí v Českém Krumlově tvoří zejména

Hmotné kulturní dědictví

 Kulturní akce pro širokou veřejnost

 Kulturní zařízení zřizovaná nebo podporovaná městem Český Krumlov

 Umělecké školy

Kompletní přehled o kulturních institucích, společenských a kulturních aktivitách, spolcích a kulturním životě města naleznete zde.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: