aktualizováno 19. 8. 2010

Partneři Svatováclavských slavností 2010

aktualizováno 19. 8. 2010

Město Český Krumlov spolu s organizátory akce děkují všem partnerům za podporu při organizaci slavností.
9. ročník Svatováclavských slavností podpořily tyto společnosti:

Generální partner

Budějovický Budvar, n. p.

Budvar logo "250"Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovina produkce je vyvážena do více než 50 zemí všech světadílů. Novodobá historie pivovaru se datuje od roku 1967, kdy Ministerstvo zemědělství České republiky založilo národní podnik Budějovický Budvar jako přímého nástupce Českého akciového pivovaru, který vařil pivo v Českých Budějovicích již od roku 1895. Budějovický Budvar je majitelem cenného duševního vlastnictví v podobě více než 380 ochranných známek registrovaných ve 101 zemích světa. Mezi nejznámější patří Budweiser, Budvar, Budweiser Budvar, Bud, Budějovický Budvar, a Czechvar. Objem exportovaného výstavu řadí prémiový originální ležák Budweiser Budvar k jedné z nejexportovanějších pivních značek České republiky.

www.budvar.cz

Hlavní partneři

Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism 

Czech Tourism - logo "250"Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu. CzechTourism se v rámci podpory příjezdového a domácího cestovního ruchu zaměřuje zejména na propagaci konkrétních oblastí cestovního ruchu, kterými jsou lázeňství, česká gastronomie, kongresová a incentivní turistika, bohatství historie a další. Kormě těchto zmíněných oblastí CzechTourism dlouhodobě propaguje v domácím cestovním ruchu regionální akce, které byly vybrány ve spolupráci se zástupci krajů. K propagaci České republiky v oblasti cestovního ruchu přispívá 26 zahraničních zastoupení CzechTourism po celém světě.

www.CzechTourism.cz                  www.kudyznudy.cz

 

Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici

Logo Jednota "250"Jednota Kaplice oslavila v roce 2009 již 90 let své existence. Hlavní činností družstva je uspokojování potřeb zákazníků v sortimentu potravinářského zboží s orentací na čerstvé potraviny a nepotravinářského zboží denní potřeby. Tradiční orientace na venkovského spotřebitele byla postupně rozšířena o sféru měst. Jednota Kaplice je členem skupiny spotřebních družstev Coop.

www.jednotakaplice.cz

Partneři

Hotel Bellevue - logo "250"Hotel Bellevue Český Krumlov

 

Hotel Bellevue se nachází v historickém centru Českého Krumlova. V nedávné době byla citlivě provedena kompletní rekonstrukce hotelu, která využila jak tradičních materiálů a prvků, tak výrazových prostředků současného stylu respektující minulost, které v nadsázce připomínají vrcholné období rakouského mocnářství. Svým hostům nabízí hotel služby na takové úrovni, že se pro ně návštěva Českého Krumlova a pobyt v Hotelu Bellevue stává nezapomenutelným zážitkem.

www.bellevuehotels.cz

 

CB Auto, a. s. 

CB Auto - logo (250)Společnost CB Auto, a. s., autorizovaný prodejce vozů Škoda, Seat, Volkswagen - užitkové vozy a Mazda, sází ve svém přístupu k zákazníkům na kvalitu služeb, profesionalitu a rychlost jednání. Ve svých autosalonech v jižních Čechách poskytuje svým zákazníkům širokou paletu služeb - prodej nových i ojetých vozů, originálních náhradních dílů a autopříslušenství, záruční a pozáruční servis, samozřejmostí je poradenství v oblasti financování koupě nového i ojetého vozu.

www.cbauto.cz

 

Eggenberg - logo (250)Pivovar Eggenberg

Historie Pivovaru Eggenberg, a. s. se datuje ode dne 7. 9. 1991, kdy byl českokrumlovský pivovarský závod odkoupen v rámci malé privatizace, jako první český pivovar od státního podniku Jihočeské pivovary. Historie samotného českokrumlovského pivovaru však sahá až do roku 1560. V průběhu devadesátých let došlo k rozsáhlé rekonstrukci  staveb a značné modernizaci technologického zařízení. V současné době je hlavní činností společnosti výroba a prodej piva a nealkoholických nápojů značky Eggenberg. Většina produkce je určena pro jihočeský kraj, značná část je však také exportována. Díky své výhodné poloze se společnost v posledních letech zapojuje také do organizace kulturně společenských akcí a podílí na cestovním ruchu krumlovské destinace.  

www.eggenberg.cz

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: