aktualizováno 18. 1. 2016

Občané mohou připomínkovat nový systém placeného stání

aktualizováno 18. 1. 2016

Od 1. 1. 2016 je spuštěn nový systém placeného stání na místních komunikacích v Českém Krumlově, který se dotýká nejen zón placeného stání ve stávajících lokalitách, ale byl také zaveden v dalších částech města (viz zpráva zde).

V souvislosti se spuštěním tohoto systému se na Odbor dopravy a silničního hospodářství obrací obyvatelé města se svými žádostmi, postřehy i konstruktivními návrhy ke zlepšení tohoto systému. Z tohoto důvodu bychom rádi dali prostor i ostatním stávajícím či budoucím uživatelům zón placeného stání v Českém Krumlově. Aby připomínky a návrhy ke stání na místních komunikacích mohly být co nejdříve posouzeny a případně zohledněny, je nutné je sdělit písemně, telefonicky nebo osobně do 31. 1. 2016.

S přáním úspěšného vstupu do nového roku

Odbor dopravy a silničního hospodářství
Městský úřad Český Krumlov
Kaplická 439, 381 01 Český Krumlov

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: