aktualizováno 24. 6. 2022

Nezmeškejte možnost získání dotace

Do 30. června běží lhůta podávání žádostí do druhého kola programu podpory kultury. Cílem tohoto dotačního programu je podpora kulturních aktivit v Českém Krumlově. Pokud organizujete nebo plánujete organizovat kulturní projekty pro širokou veřejnost nebo reprezentujete město svou organizací, spolkem nebo souborem na přehlídkách, soutěžích a festivalech doma i v zahraničí, neváhejte podat svou žádost.

Druhé kolo podávání žádostí v oblasti kultury se týká těchto opatření:

1.4. Kulturní projekty pro širokou veřejnost Podpora projektů rozšiřujících kulturní nabídku města Český Krumlov. Město Český Krumlov by uvítalo zájem žadatelů o projekty v oblasti výtvarného umění.

1.5. Reprezentace města Podpora místních kulturních organizací, souborů, spolků při reprezentaci města Český Krumlov na přehlídkách, soutěžích a festivalech v České republice i v zahraničí.

Žádost mohou podat fyzické nepodnikající osoby i fyzické a právnické podnikající osoby.

Dokumenty potřebné k podání žádosti naleznete na těchto stránkách https://www.ckrumlov.cz/cz/obcan_Priorita_Kultura_2022/.

O dotaci si stihnou zažádat i studenti z nízkopříjmových skupin

do 10. července mohou o podporu žádat také studenti z nízkopříjmových skupin. Program vznikl za účelem pomoci mladým lidem ze sociálně slabého prostředí k získání středního, vyššího odborného, či vysokoškolského vzdělání, díky kterému budou mít férové možnosti při svém uplatnění v zaměstnání i ve společnosti.

Podávat žádosti mohou fyzické nepodnikající osoby – studenti z nízkopříjmových skupin s trvalým pobytem v Českém Krumlově.

Dokumenty potřebné k podání žádosti naleznete na těchto stránkách  https://www.ckrumlov.cz/cz/obcan_Priorita_Studenti_z_nizkoprijmovych_skupin_2022/.  

 

Více o programu podpory, jeho harmonogramu a podmínkách se dočtete na těchto stránkách https://www.ckrumlov.cz/cz/dotace-mesta-cesky-krumlov-2022/.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: