aktualizováno 6. 9. 2012

Nové sběrné místo tříděného odpadu vzniklo na parkovišti Jelenka

aktualizováno 06.09.2012

Dne 29. srpna 2012 bylo zrušeno sběrné místo komunálního a tříděného odpadu v Hradební ulici. Kontejnery byly přesunuty na nové dočasné místo pod mostem u Domu dětí a mládeže.

Město Český Krumlov k rozhodnutí odstranit kontejnery z Hradební ulice vedly dlouhodobé problémy spojené s umístěním velkého počtu kontejnerů v této lokalitě - zápach, zhoršené hygienické podmínky, hluk spojený s odkládáním odpadů a jejich odvážením. Město ale zároveň chápe, že je nyní likvidace odpadů domácností a hlavně podnikatelských subjektů působících v centru města náročnější. Proto zřídilo nové sběrné místo pro tříděný odpad u veřejných toalet na parkovišti u Jelenky. Toto místo je z centra města snadno dostupné přes nově zrekonstruovanou lávku pod mostem Na Plášti.

Ostatní sběrná místa v centru města zůstávají beze změny - ulice Parkán, Horní, Kostelní, Rybářská a Linecká.

Děkujeme všem, kterých se tato změna dotkla, za jejich vstřícnost a pochopení. Věříme, že toto rozhodnutí bude pro rozvoj kvality života a podnikání v historickém centru města Český Krumlov jednoznačným přínosem.

Více informací k odpadovému hospodářství se dozvíte na stránkách města www.ckrumlov.cz/odpady nebo přímo na Odboru životního prostředí a zemědělství Městského úřadu Český Krumlov.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: