aktualizováno 6. 1. 2011

Psí Vánoce v Českém Krumlově 2011Díky lidem dobré vůle

aktualizováno 06.01.2011

 Vzhledem k aktuální ekonomické situaci jsme se obávali, že tradiční akce Psí vánoce bude v roce 2010 spíše komorní záležitostí. Jaké však bylo naše překvapení, když na setkání s našimi čtyřnohými svěřenci dorazilo více lidí, než v roce minulém.

Doslova zaskočeni jsme byli částkou, kterou nám věnovali mimo jiné děti ze ZŠ T. G. Masaryka a další dlouholetí přátelé našeho zařízení - společnosti Profi-service, s.r.o.; Grass Czech, s.r.o. a rodina Schulz z Reinheimu, ale i mnoho dalších dárců.  Celkem jsme obdrželi téměř 30 tisíc Kč.

Nečekané je i množství darů, které lidé opuštěným zvířatům přinesli - přesně 1 134  kg granulovaného suchého krmiva, konzerv, kočičích kapsiček a pamlsků.

Ale především - nový domov během tohoto jediného odpoledne našlo 5 zvířat z našeho útulku!

Doufáme, že návštěvníkům u nás bylo příjemně - pro děti bylo připraveno vánoční cukroví a další dobroty, pro dospělé pak vánoční punč. Příjemnou kulisu setkání vytvořili Krumlovští Pištci.

Všem děkujeme, přejeme vše dobré v novém roce a těšíme se na viděnou v našem útulku

Odbor životního prostředí a zemědělství

Aktuální nabídka v městském útulku

Fotogalerie

 Psí Vánoce v Českém Krumlově 2011 Psí Vánoce v Českém Krumlově 2011 Psí Vánoce v Českém Krumlově 2011

Související odkazy

Jak můžete přispět i Vy?

Naši čtyřnozí kamarádi Vám budou vděčni za hmotný dar ve formě krmiva (konzervy i granule pro kočky a psy různých věkových kategorií) či pamlsků, příp. za dar finanční ...

1. Bezhotovostně
Číslo účtu: 19-221241/0100
Banka: Komerční banka, a.s.
Variabilní symbol: 9619

2. V hotovosti
V kanceláři útulku
Na pokladně Městského úřadu Český Krumlov - Kaplická 439, I. patro

Na koho se obrátit?


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: