aktualizováno 2. 11. 2010

Uzavírka I/39 od kruhového objezdu v Domoradicích do Přísečné

aktualizováno 29.10.2010

Od středy 3. listopadu 2010 do neděle 7. listopadu 2010 se v Českém Krumlově řidičů dotknou výrazná dopravní omezení. Na silnici I/39 od kruhového objezdu v Domoradicích (u Tovární ulice) do obce Přísečná budou probíhat opravné práce (frézování, položení nového asfaltového koberce). Doprava bude umožněna pouze jednosměrně, a to z Českých Budějovic do Českého Krumlova. Ve směru do Českých Budějovic bude vedena objízdná trasa přes obec Kaplice-nádraží a Velešín. Linkové autobusy a vozidla integrovaného záchranného systému budou moci projíždět v obou směrech. Dá se předpokládat, že v Českém Krumlově bude zhoršena dopravní prostupnost a budou se tvořit kolony.

Ve středu 3. listopadu bude ještě po dobu frézování umožněn průjezd vozidel ve směru na České Budějovice, po dokončení frézovacích prací bude tento směr uzavřen a průjezd bude možný pouze ve směru od Českých Budějovic do Českého Krumlova.

V současné době již probíhají přípravné práce na provádění opravy komunikace. Odbor dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu Český Krumlov připravuje dopravní značení v celém městě tak, aby řidiči od Nádraží, sídliště Plešivec, sídliště Mír a dalších částí zbytečně nenajížděli k uzavřené komunikaci.

Dopravní uzavírka je povolena Jihočeským krajem, který je příslušným silničním správním úřadem pro silnici I/39. Město Český Krumlov informaci o uzavírce získalo v pondělí 1. 11. v odpoledních hodinách. Stavební práce bude provádět společnost SWIETELSKY stavební s.r.o.

2. 11. 2010 Mapa dopravního omezení Přísečná - Tovární Český Krumlov

Aktuální dopravní informace v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: