aktualizováno 25. 10. 2010

9. října 2010 - Národní pohár JKA karateNárodní pohár JKA karate

aktualizováno 15.10.2010

V sobotu 9. října zaplnilo sportovní halu v Českém Krumlově 150 karatistů,kteří soutěžili o cenné body v Národním poháru JKA karate. Oproti loňskému roku, kdy soutěžili žáci, si letos krumlovská tatami vyzkoušeli dorostenci, junioři a senioři.

Soutěž probíhala v sestavách kata, ve volném zápase kumite a v soutěži kata týmů. Závodníci z celkem 16 klubů z celého Česka nechali na zápasištích litry potu a někdy i trochu té krve. MUDr.Kovář z českokrumlovské nemocnice naběhal mezi zápasišti hezkých pár stovek metrů a bohužel poslal jednoho zápasníka na krátkodobou návštěvu lůžkové části chirurgického oddělení.

Celkové výsledky potvrdily současnou dominanci středočeských s severočeských klubů. Nicméně se dostalo i na závodníky z pořádajícího Shotokan karate klubu. Cenné 4. místo v soutěži kata dorostenek vybojovala Anežka Opelková (3.kyu), v soutěži kata team pak získali bronz Dědek, Koršala a Školoudík.

Děkuji všem závodníkům za bojovné výkony a za pomoc při organizaci celé soutěže. (Roman Kneifl)

Soutěž podpořilo město Český Krumlov ze svého rozpočtu částkou 24 650 Kč. 

Fotogalerie

9. října 2010 - Národní pohár JKA karate 9. října 2010 - Národní pohár JKA karate 

Související odkazy

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: