aktualizováno 5. 2. 2010

Do českokrumlovských škol nastoupilo 174 prvňáčků

1. září 2009 - Starosta Luboš Jedlička vítá nové prvňáčky v ZŠ TGM

1. září 2009

Radní města Český Krumlov přivítali nové žáky v českokrumlovských základních školách. Starosta Luboš Jedlička přivítal nové žáčky v ZŠ T. G. Masaryka, místostarostka Jitka Zikmundová v ZŠ Plešivec, radní Roman Kneifl v ZŠ Za Nádražím a radní Zbyněk Toman v ZŠ Linecká. Do osmi tříd čtyř základních škol nastoupilo ve školním roce 2009/2010 celkem 174 nových prvňáčků.

 "Všem žákům v českokrumlovských školách bych rád popřál do nového školního roku, aby se jim v našich školách dobře učilo, aby měli dostatek trpělivosti a píle při svém studiu a nenechali se odradit někdy zdánlivě složitou výukou," sdělil starosta Luboš Jedlička.

Fotogalerie

Související odkazy

 

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: