aktualizováno 13. 8. 2008

Obálka knihy Bílé Vzpomínání Jana Vaněčka 1. července 2008

Na knihkupeckých pultech se objevila kniha Jana Vaněčka s názvem Bílé vzpomínání. Autor, rodilý Krumlovák a tenista, se v ní pokusil přiblížit čtenářům tenisovou historii našeho regionu. Kniha je doplněna mnoha fotografiemi, dobovými dokumenty a vtipnými kresbami známého jihočeského kreslíře Miloslava Martenka. Nad jejím vydáním převzal záštitu vicehejtman Jč kraje Robin Schinko a byla vydána za grantové podpory města Český Krumlov. Křest knihy se uskuteční v koncertní sále muzea při Svatováclavském podvečerníku 27. září.
Tato kniha je v pořadí třetí, kterou Jan Vaněček vydal. V současné době dokončuje čtvrtou. Bude to pokračování Vejrů, což byl pivní klub, pánové se svérázným humorem, kteří se pravidelně scházeli v hospodě U Dušků na pivo a Vejří zob. Právě smysl Vejrů pro legraci autora zaujal. I on tvrdí, že s úsměvem jde všechno líp. Proto se k tomuto tématu znovu vrátil. Tato kniha by měla vyjít před Vánoci.

Knihu Bílé vzpomínínání podpořilo město Český Krumlov v třetím podprogramu Grantového programu "Sport a tělovýchova pro mládež do 18 let" částkou 20 000 Kč.

Město podporuje kulturu i sportovní akce v Českém Krumlově:


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: