aktualizováno 28. 5. 2014

O kontejnery na textil je velký zájem

Aktualizace 27. 5. 2014

Dne 29. dubna 2014 byly ve městě rozmístěny nádoby pro odkládání použitého textilu, hraček a obuvi. Jednalo se o zkušební provoz na dobu jednoho měsíce. Zájem o  kontejnery byl po tuto dobu velmi značný, a proto došlo v tomto týdnu k rozmístění dalších kontejnerů tak, aby byl zájem ze strany občanů uspokojen. Nově jsou kontejnery, vždy v rámci stávajícího stanoviště odpadových nádob, umístěny v těchto lokalitách:

  • Vyšehrad  - naproti hotelu Vyšehrad a u dětského hřiště u č. p. 167
  • sídliště Mír 
  • Nové Dobrkovice - naproti bývalé samoobsluze
  • Plešivec
  • Nové Spolí
  • Polská ulice na Horní Bráně

U budovy ČSAD jsou umístěny 2 kontejnery, kde jeden slouží pro odkládání oděvů ze strany obyvatel a druhý využívá Český červený kříž. Po vytřídění zde odkládá nevyužitelné oděvy, které firma následně odváží k dalšímu zpracování.

V případě, že zájem ze strany občanů v budoucnu opadne, bude jejich počet opět snížen, popřípadě budou zcela ostraněny.

Další informace o nádobách na textil naleznete zde.

Kontejnery na textil

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: