aktualizováno 12. 4. 2024

Jak jste spokojeni s poskytováním sociálních služeb na Českokrumlovsku?

Nacházeli jste se někdy vy nebo vaši blízcí ve složité životní situaci? Využili jste nebo využíváte sociální služby (např. pečovatelskou či hospicovou službu, osobní asistenci, dluhové poradenství)? Pokud ano, máte nyní možnost ovlivnit, jak tyto služby budou fungovat v následujících letech. 

Město Český Krumlov ve spolupráci s neziskovou organizací SOS Šumavsko právě připravuje nový Plán komunitních a souvisejících služeb na Českokrumlovsku na období let 2025 – 2027. V něm bude zohledněno, co uživatelům sociálním služeb aktuálně na Českokrumlovsku chybí.

Jste spokojeni s úrovní služeb? Postrádáte Vy nebo někdo z Vašich blízkých některou sociální (případně doprovodnou) službu? Dejte nám vědět prostřednictvím dotazníku do 30. dubna.

Dotazník pro uživatele sociálních služeb→

 

Více o aktuálně dostupných sociálních službách na Českokrumlovsku se dozvíte na webu socialnisluzby.ckrumlov.cz nebo u pracovníků Odboru sociálních věcí a zdravotnictví.

---

Pokud se zajímáte o sociální oblast, můžete se také zapojit do jednání, jejichž cílem je vytvoření Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Český Krumlov. V současné době se můžete připojit do jedné ze 3 pracovních skupin:

  • pro seniory a osoby se zdravotním postižením
  • pro děti, mládež a rodiny
  • pro osoby v krizi

V případě zájmu o účast v některé z pracovních skupin nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu: lenka.duskova@ckrumlov.czNezapomeňte uvést, v jaké pracovní skupině chcete působit a jaký je váš vztah k této oblasti. Hlásit se můžete do konce dubna.

loga, zdroj: oKS (1/4)loga, zdroj: oKS (2/4)loga, zdroj: oKS (3/4)loga, zdroj: oKS (4/4)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: