aktualizováno 21. 4. 2023

Dotazník pro žáky a studenty 

Milí žáci/studenti,

podělte se s námi o to, jak se vám ve městě Český Krumlov žije, co potřebujete a co byste případně chtěli ve městě změnit. Na vašem názoru nám záleží. Pomůžete nám tím vytvářet město, které bude přátelské i k vám žákům/studentům.

Dotazníkové šetření je striktně anonymní, je určeno pro všechny žáky/studenty, kteří žijí či navštěvují školy ve městě Český Krumlov.  Vyplnění dotazníku vám zabere cca 10 minut. Hlasovat můžete do 4.5.2023!

Dotazník pro žáky 1. stupně základních škol (3.-5. třída): dotazníky jsou pouze v papírové podobě a jsou distribuovány prostřednictvím základních škol ve městě
Dotazník pro žáky 2. stupně základních škol / primy-kvarty gymnázia: zde
Dotazník pro studenty středních škol: zde

Město Český Krumlov se rozhodlo přistoupit ke globální iniciativě UNICEF Města přátelská k dětem (Child Friendly Cities Initiative). Obecným záměrem této iniciativy je celosvětově motivovat místní samosprávy k tomu, aby při svém rozhodování zohledňovaly práva a potřeby dětí a vytvořily vstřícné prostředí, kde děti mohou zdravě a bezpečně rozvíjet své schopnosti a přímo se podílet na rozhodování v oblastech, které se jich týkají.

Město Český Krumlov je prvním městem v České republice, se kterým Český výbor pro UNICEF uzavřel smlouvu o spolupráci a které se o mezinárodní certifikaci Město přátelské k dětem uchází. Aby ji mohlo získat, musí projít akreditačním procesem, a dosáhnout tak všech dohodnutých kritérií a stanovených cílů, které si společně s Českým výborem pro UNICEF stanoví.

V rámci této spolupráce Český výbor pro UNICEF s městem Český Krumlov mapují názory, nápady a pocity žáků a studentů, kteří žijí či navštěvují školy v Českém Krumlově. Jsme si vědomi toho, že vidí svět svým vlastním neotřelým způsobem. Z jejich pohledu, nejen na život v našem městě, mohou pramenit zdroje inspirace, ale i konkrétní nápady a věcné návrhy, které si zaslouží být vyslyšeny.

Výsledky dotazníkového šetření budou nejen zveřejněny, ale bude s nimi následně dále pracováno při navrhování konkrétních opatření a aktivit v rámci akreditačního procesu.

Související aktivity:

Konference Město přátelské k dětem - Český Krumlov

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Mgr. Štěpánka Kučerová
Odbor / oddělení: oSŘR
Funkce: referent - dotační projekty a kontrola veřejných zakázek
E-mail: stepanka.kucerova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 707

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: