aktualizováno 26. 10. 2017

Krátké zprávy z jednání Rady města

aktualizováno 26. 10. 2017

Rada města Český Krumlov (dále jen RM) na jednání v pondělí 23. 10. 2017 projednávala mimo jiné tyto body:

  • Vedoucí Odboru dopravy a silničního hospodářství Ing. Jan Sládek předložil radě návrh dopravních omezení v centru města ve druhém listopadovém týdnu z důvodu natáčení filmu Nabarvené ptáče. RM doporučuje směrovat natáčení na víkend, veřejnost bude o omezeních v brzké době informována.
  • RM schválila program reprezentačního plesu města, jehož IV. ročník se uskuteční 27. ledna 2018 v prostorách zámecké jízdárny. Programem provede moderátorka Daniela Písařovicová, hosté plesu se mohou těšit na pestrý program v čele s hvězdou českého popového nebe - Kamilem Střihavkou.
  • RM schválila uzavření smlouvy o zpracování jednotného vizuálního stylu města a městského úřadu. Práce na zpracování nového vizuálního stylu potrvají do konce listopadu 2018.
  • RM schválila plán údržby komunikací pro zimní období 2017-2018. Plán bude zveřejněn na webových stránkách města, informace bude také zveřejněna dalšími městskými infokanály.
  • RM schválila nákup vánočních balíčků pro seniory z Českého Krumlova v domovech důchodců. Tradiční balíček představuje malou pozornost od města pro seniory, kteří nemohou trávit Vánoce doma se svou rodinou. Celková částka za balíčky činí 40.000 Kč.

Kompletní programy a usnesení z jednotlivých jednání jsou k dispozici zde.

 

Související odkazy

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: