aktualizováno 26. 10. 2017

Krátké zprávy z jednání Rady města

aktualizováno 26. 10. 2017

Rada města Český Krumlov (dále jen RM) na jednání v pondělí 23. 10. 2017 projednávala mimo jiné tyto body:

  • Vedoucí Odboru dopravy a silničního hospodářství Ing. Jan Sládek předložil radě návrh dopravních omezení v centru města ve druhém listopadovém týdnu z důvodu natáčení filmu Nabarvené ptáče. RM doporučuje směrovat natáčení na víkend, veřejnost bude o omezeních v brzké době informována.
  • RM schválila program reprezentačního plesu města, jehož IV. ročník se uskuteční 27. ledna 2018 v prostorách zámecké jízdárny. Programem provede moderátorka Daniela Písařovicová, hosté plesu se mohou těšit na pestrý program v čele s hvězdou českého popového nebe - Kamilem Střihavkou.
  • RM schválila uzavření smlouvy o zpracování jednotného vizuálního stylu města a městského úřadu. Práce na zpracování nového vizuálního stylu potrvají do konce listopadu 2018.
  • RM schválila plán údržby komunikací pro zimní období 2017-2018. Plán bude zveřejněn na webových stránkách města, informace bude také zveřejněna dalšími městskými infokanály.
  • RM schválila nákup vánočních balíčků pro seniory z Českého Krumlova v domovech důchodců. Tradiční balíček představuje malou pozornost od města pro seniory, kteří nemohou trávit Vánoce doma se svou rodinou. Celková částka za balíčky činí 40.000 Kč.

Kompletní programy a usnesení z jednotlivých jednání jsou k dispozici zde.

 

Související odkazy

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov