aktualizováno 7. 6. 2016

Omezení vjezdu do Linecké ulice

aktualizováno 6. 6. 2016

Město Český Krumlov si dovoluje informovat o připravovaných opatřeních, která zvýší bezpečnost provozu na komunikaci a s největší pravděpodobností se rovněž dotknou zájmů podnikatelů v Linecké ulici a jejího nejbližšího okolí.

Jedná se o nastavení dopravního režimu, kterým bude do prostoru ulice Linecké ve směru od ulice Objížďkové omezen vjezd všech vozidel, jejichž okamžitá hmotnost přesahuje 6 tun. Toto opatření zabrání nežádoucím dopravním situacím, kdy zde dochází k manévrování s objemnějšími vozidly, především autobusy, které následně tento prostor blokují, ohrožují další provoz na této komunikaci, poškozují soukromé objekty i majetek města atp. Právě z důvodu zajištění bezpečnosti provozu nejen vozidel, ale i chodců, kteří se zde velice hojně vyskytují, je nutné tuto situaci řešit.

V tuto chvíli probíhá administrativní příprava chystaného opatření, které nastane na začátku července tohoto roku.

Více informací k omezení vjezdu do Linecké ulice a chystaným opatřením poskytne Odbor dopravy a silničního hostpodářství Městského úřadu Český Krumlov.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: