aktualizováno 16. 7. 2012

Změna dopravy na okružní lince v Českém Krumlově

aktualizováno 16.07.2012

Ode dne 10. 6. 2012 dochází ke změně v dopravě na okružní lince 330150 v Českém Krumlově. Linka už nebude začínat a končit na autobusovém nádraží, nýbrž na sídlišti Plešivec. Od měsíce května letošního roku je okružní linka navíc obsluhována nízkopodlažními městskými autobusy IRISBUS CITELIS s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) a vybavenými plošinou pro vozíčkáře.

Platný jízdní řád autobusové linky najdete zde.

Změny na okružní lince 330150 se promítnou také do časů odjezdů a trasy autobusu na hřbitov a zpět. Autobus na hřbitov bude nově začínat a končit na zastávce sídlíště Plešivec a bude v obou směrech navazovat na okružní linku 330150. Odjezd autobusu na hřbitov bude každou neděli následující:   

  • ze sídliště Plešivec:            13.30 h
  • z Tavírny:                        13.33 h
  • z Horní Brány:                  13.35 h
  • z autobusového nádraží:    13.40 h

Odjezd zpět od hřbitova bude v 15.15 h po stejných zastávkách.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: