aktualizováno 27. 11. 2014

Zastupitelstvo města znovu zasedá 27. 11. 2014

Aktualizace 27.11.2014

Ve čtvrtek 27. listopadu 2014 se uskuteční jednání Zastupitelstva města Český Krumlov v zasedací místnosti Městského úřadu Český Krumlov, Kaplická 439.
Na program jednání je zařazen bod č. 2. volba starosty, místostarosty, členů Rady města, zřízení Kontrolního výboru a Finančního výboru.

Povolební vyjednávání stále probíhají a dosud nebyla vytvořena žádná většinová koalice a nedošlo k podpisu koaliční smlouvy.
Starosta města Dalibor Carda proto navrhne změnu programu jednání zastupitelstva spočívající v tom, že bude stažen bod č. 2.
O tomto návrhu se bude hlasovat.

"Povolební vyjednávání stále intenzivně probíhají, zatím se ale politickým uskupením nepodařilo nalézt programovou shodu,
která by vedla ke vzniku většinové koalice. Z toho důvodu navrhnu stažení voleb z programu jednání zastupitelstva. Tato situace
mě netěší, ale postupuji s maximální zodpovědností vůči městu a jeho občanům. Nadále se budu snažit přispět ze své pozice ke zdárnému výsledku vyjednávání
,"
sdělil starosta Dalibor Carda.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: