aktualizováno 10. 11. 2022

Úřad rozzářily barevné obrázky

Až budete na městském úřadu, zastavte se na chvilku ve vestibulu a prohlédněte si výstavu obrázků, které vytvořily děti z Dětského klubu Vyšehrad. Kromě výtvarných prací dětí jsou na panelech i fotografie dalších aktivit a dobrodružství, které děti v klubu absolvovaly. Výstavku můžete navštívit do konce listopadu a budeme také rádi, když na arch umístěný na jednom z panelu napíšete dětem vzkaz, jak se vám výstava líbila.

Dětský klub Vyšehrad funguje dlouhodobě v přízemí bytového domu na Vyšehradě č.p. 182 pod vedením terénních pracovnic z Odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Dětský klub má otevřeno každé úterý od 14.00 do 15.30 hodin a scházejí se zde jak děti z tohoto domu, tak z blízkého okolí. Terénní pracovnice se s dětmi věnují například výtvarným a rukodělným činnostem, doučování, vzdělávacím aktivitám, pohybovým venkovním aktivitám a úklidovým akcím v okolí domu i v přírodě.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: