aktualizováno 30. 1. 2014

3. ročník nekonečné soutěže

aktualizováno 30.1.2013

V letošním roce jsme se dočkali vyhlášení již 3. ročníku nekonečné soutěže pro návštěvníky. českých a moravských památek UNESCO. Soutěž byla poprvé vyhlášena v roce 2012 u příležitosti 20. výročí od zápisu prvních českých památek na Seznam UNESCO.

Se soutěží úzce souvisí i vznik Společnosti přátel památek UNESCO s názvem UNES&CO. Členem Společnosti UNES&CO. se můžete stát úplně zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.unesco-czech.cz. Na zadanou mailovou adresu dorazí vaše osobní hrací karta. Pokud navštívíte do konce roku minimálně tři města UNESCO z celkových dvanácti a získáte v informačním centru razítko do příslušného hracího pole, máte vyhráno! Poté již stačí hrací kartu naskenovat a vložit do systému (případně poslat poštou či e-mailem) a stáváte se VIP členem UNES&CO. Tato úroveň členství s sebou nese automatické zaslání klubového odznaku a zařazení do losování o velmi zajímavé ceny. VIP členové získávají zároveň 10% slevu v e-shopu na www.unesco-czech.cz.

Všichni členové UNES&CO. naleznou na začátku každého měsíce ve svých e-mailových schránkách newsletter s aktuálními informacemi a pozvánkami na akce do všech měst UNESCO.

Druhý ročník soutěže byl ukončen k 31. 12. 2013. Ze všech VIP členů bude v nejbližších dnech vylosováno 20 výherců, kteří obdrží na veletrhu Holiday Word v Praze hodnotné ceny. Zároveň byla již členům Společnosti přátel památek UNESCO zaslána nová hrací karta pro rok 2014 atím byl spuštěn v pořadí již třetí ročník této nekonečné soutěže.


Přejeme hodně pozitivních zážitků na vašich cestách a děkujeme za váš zájem o české a moravské památky UNESCO.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov