aktualizováno 30. 1. 2014

3. ročník nekonečné soutěže

aktualizováno 30.1.2013

V letošním roce jsme se dočkali vyhlášení již 3. ročníku nekonečné soutěže pro návštěvníky. českých a moravských památek UNESCO. Soutěž byla poprvé vyhlášena v roce 2012 u příležitosti 20. výročí od zápisu prvních českých památek na Seznam UNESCO.

Se soutěží úzce souvisí i vznik Společnosti přátel památek UNESCO s názvem UNES&CO. Členem Společnosti UNES&CO. se můžete stát úplně zdarma. Stačí se zaregistrovat na www.unesco-czech.cz. Na zadanou mailovou adresu dorazí vaše osobní hrací karta. Pokud navštívíte do konce roku minimálně tři města UNESCO z celkových dvanácti a získáte v informačním centru razítko do příslušného hracího pole, máte vyhráno! Poté již stačí hrací kartu naskenovat a vložit do systému (případně poslat poštou či e-mailem) a stáváte se VIP členem UNES&CO. Tato úroveň členství s sebou nese automatické zaslání klubového odznaku a zařazení do losování o velmi zajímavé ceny. VIP členové získávají zároveň 10% slevu v e-shopu na www.unesco-czech.cz.

Všichni členové UNES&CO. naleznou na začátku každého měsíce ve svých e-mailových schránkách newsletter s aktuálními informacemi a pozvánkami na akce do všech měst UNESCO.

Druhý ročník soutěže byl ukončen k 31. 12. 2013. Ze všech VIP členů bude v nejbližších dnech vylosováno 20 výherců, kteří obdrží na veletrhu Holiday Word v Praze hodnotné ceny. Zároveň byla již členům Společnosti přátel památek UNESCO zaslána nová hrací karta pro rok 2014 atím byl spuštěn v pořadí již třetí ročník této nekonečné soutěže.


Přejeme hodně pozitivních zážitků na vašich cestách a děkujeme za váš zájem o české a moravské památky UNESCO.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: