aktualizováno 13. 7. 2009

 

Soutěžte o vstupenky na Mezinárodní hudební festival Český Krumlov

13. července 2009

Pořadatel festivalu společnost Auviex a město Český Krumlov připravili i v letošním roce  soutěže o celkem 24 volných vstupenek na vybrané koncerty 18. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Festival bude zahájen v pátek 17. července slavnostním koncertem na náměstí Svornosti a potrvá až do 22. srpna.

Soutěžit se bude postupně o vstupenky na následující koncerty:

F. X. Thuri - Vodní hudba pro Český Krumlov (17. 7.)
MHFRenée Fleming (18. 7.)
Maďarský večer (1. 8.)
Kateřina Englichová, Lubomír Brabec, Alžběta Vlčková (7. 8.)
Karel Gott, Eva Urbanová, Tereza Mátlová a Boom! Band
Shlomo Mintz, Pavel Šporcl a Symfonický orchestr Českého rozhlasu (14. 8.)
Noc na Broadway II (15. 8.)
Kyrill Rodin a Pražská komorní filharmonie (22. 8.)

Vstupenku na určitý koncert bude možné získat po správném zodpovězení soutěžní otázky k danému koncertu. Ty budou zveřejňovány vždy v pondělí před daným koncertem na internetové stránce www.ckrumlov.cz/soutez. Odpovědi bude možné posílat do středy do 14:00 hodin na e-mailovou adresu kancelar.starosty@mu.ckrumlov.cz. Výherci získají 2 vstupenky na koncert, o který soutěžili, a o výhře budou telefonicky informováni během čtvrtečního dopoledne. Vzhledem k počtu volných vstupenek nebudou mít na výhru nárok výherci z předchozích kol. Další informace k soutěži naleznete na www.ckrumlov.cz/soutez.

V pondělí 13. července budou zveřejněny první dvě soutěžní otázky.
Přejeme hodně štěstí a doufáme, že Vám zprostředkujeme příjemný kulturní zážitek.

Více informací k festivalu spolu s aktuálním programem naleznete na www.ckrumlov.cz/mhf2009 nebo www.festivalkrumlov.cz.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: