aktualizováno 13. 6. 2022

Zvýhodněné vstupenky na Slavnosti pětilisté růže zakoupíte pouze v předprodeji

Už tento víkend 17.–19. 6. 2022 proběhnou po dvouleté odmlce Slavnosti pětilisté růže. Novinkou letošního ročníku je možnost on-line předprodeje vstupenek pro obyvatele i návštěvníky města. Vstupenky zakoupíte z pohodlí domova prostřednictvím nákupního formuláře na www.slavnostipetilisteruze.cz.
 
Při vstupu do města vám bude na základě předložení e-vstupenky vydána náramková vstupenka z odolného materiálu, který umožňuje bezproblémové vícedenní používání. Vstupné na akci bude uplatněno v pátek a v sobotu, v neděli je vstup zdarma.
 
Obyvatelé Českého Krumlova mají zvýhodněnou vstupenku na celé slavnosti s 50% slevou, tzn. vstupenka stojí 175 Kč. Sleva je poskytnuta i válečným uprchlíkům z Ukrajiny ubytovaným v ČK po předložení dokladu.
 
Tyto vstupenky lze zakoupit pouze v předprodeji, a to dvěma způsoby. Zakoupením e-vstupenky prostřednictvím on-line předprodeje na www.slavnostipetilisteruze.cz, kdy vám bude doručena e-vstupenka formou e-mailu. Druhým způsobem je klasický předprodej v Infocentru na náměstí Svornosti. Předprodeje můžete využít do pátku 17. 6. do 14.00 hodin. Při koupi vstupenek musíte věrohodně prokázat trvalé bydliště v Českém Krumlově. Při vstupu do města obdržíte po kontrole náramkovou vstupenku, která vám umožní bezproblémovou účast na akci. Na branách do města ve dnech slavností již tyto vstupenky zakoupit nelze!
 
Vstupné zdarma mají děti do 10 let, návštěvníci v historických kostýmech a držitelé průkazu ZTP.
 
Informace o vstupném pro obyvatele vnitřního města, podnikatele a jejich zaměstnance v centru a návštěvníky najdete na www.slavnostipetilisteruze.cz.
Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: