aktualizováno 30. 8. 2022

Staňte se členem volební komise

Hledáme členy okrskových volebních komisí pro volby do Zastupitelstva města Český Krumlov a první kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR, které se uskuteční 23. a 24. září. Pro druhé kolo senátních voleb je stanoven termín 30. září a 1. října.

Úkolem okrskové volební komise je dohlížet na hlasování voličů a poté sčítat odevzdané hlasy. Člen volební komise musí být starší 18 let.

Všichni zájemci o členství v okrskových volebních komisích jsou vítáni. Prosíme všechny, aby brali v potaz vyšší časovou náročnost z důvodu konání voleb komunálních i senátních v prvním termínu.

Pro přihlášení do okrskové volební komise prosím vyplňte online formulář. Následně budete kontaktováni pracovníky Odboru vnitřních věcí.

Formulář pro přihlášení do okrskové volební komise

Případné dotazy zodpoví Ing. Ivana Klementová, e-mail: ivana.klementova@ckrumlov.cz, tel. 380 766 203.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: