aktualizováno 22. 5. 2013

Otáčivé hlediště - speciální nabídka pro občany města

Aktualizace 22.5.2013

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově připravilo speciální nabídku pro občany města Český Krumlov. Ti mají jedinečnou příležitost shlédnout v úterý 11. června představení Král duchů a Třeštil aneb Jak zkrotit nelidu za poloviční vstupné. Vstupenky s 50 % slevou na toto představení je možné zakoupit po předložení občanského průkazu v Infocentru na náměstí Svornosti. V případě zájmu doporučujeme včasnou rezervaci. Více informací na tel. + 420 380 704 621 nebo emailu vstupenky@ckrumlov.cz.

Jihočeské léto na Otáčivém hledišti je plné neopakovatelných zážitků. Navštívit můžete i další premiéry, které zpestří novou sezónu - pohádka Pták Ohnivák a lišák Zorro, muzikál Divotvorný hrnec nebo balet Carmen. Mimo uvedené premiérové tituly se na program točny vrací i další diváky velice oblíbená představení (Rigoletto, Romeo a Julie, Dekameron apod.).

Více o programu zde.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: