aktualizováno 1. 10. 2018

Slovo starosty Dalibora Cardy a místostarosty Josefa Hermanna

Starosta města Český Krumlov Dalibor CardaVážení a milí Krumlováci,

čtyřleté volební období je za námi, rádi bychom proto poděkovali všem, kteří nás na cestě za lepším Krumlovem provázeli.

Jste to právě vy, občané našeho města, kterým jsme se snažili naslouchat a pracovat tak, abyste byli v místě, kde žijete, spokojení. Těší nás, že se v poslední době rozvinula spolupráce s obyvateli, kteří se začali víc zapojovat do veřejného dění. Mnohokrát zmiňovaná, ale stále aktuální a cenná je zkušenost na tvorbě dokumentů a plánů, díky nimž se podařilo zařadit Český Krumlov mezi moderně se rozvíjející města.

Všímáme si, že za poslední roky vzrostla občanská angažovanost, lidé se chtějí účastnit dění ve městě. Vznikají vlastní iniciativy obyvatel, nejrůznější akce, sousedská setkání, která lidi spojují. Jako zástupci města tyto aktivity vítáme, podporujeme a moc za ně děkujeme. Dokazují, že tu skutečně žijí lidé, kteří mají své město rádi.

Poděkování patří také našim koaličním partnerům a všem zastupitelům, se kterými jsme se snažili vést rovný dialog, který se sice občas neobešel bez názorových střetů, nicméně nikdy to nebyly válečné boje. Vždy nám všem šlo totiž o jediné, abychom dosáhli nejlepšího možného, efektivního a schůdného řešení problému.

Víme, že mnohé palčivé otázky města zůstávají stále otevřené, nicméně jsme podnikli celou řadu kroků, opatření a jednání, jak v nich postupovat, ať už jde například o kasárna ve Vyšném, neutěšenou dopravní situaci či příliš intenzivní turismus. Naši dosavadní práci jsme detailněji shrnuli ve Zprávě o plnění Programového prohlášení Rady města, kde se můžete dočíst, čemu jsme se za dobu našeho působení na radnici věnovali. .

Vážení občané, dovolte nám poděkovat za příležitost, kterou jsme od vás dostali, když jsme mohli pracovat pro naše krásné město.

Věříme, že cílem nás všech je prosperující město se spokojenými obyvateli. Přijďte proto k volbách, neboť svým hlasem se podílíte na budoucnosti Českého Krumlova.

starosta Dalibor Carda a místostarosta Josef Hermann

1. října 2018

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: