aktualizováno 26. 9. 2017

Slovo starosty Dalibora Cardy

Starosta města Český Krumlov Dalibor CardaVážení spoluobčané,
jsou před námi říjnové parlamentní volby. Je to možnost a způsob, kdy můžeme všichni vyjádřit svůj postoj k současné politické situaci. Buď zachováme svoji tradiční volbu a budeme volit stranu, kterou jsme volili i v minulých volbách, nebo budeme hledat ve volebních lístcích nová uskupení a nové tváře, které nám budou blízké svým programem. Důležité však je, aby se co nejvíce občanů aktivně zapojilo do spolurozhodování o budoucnosti českého státu mimo jiné i svojí účastí ve volbách!

Rád bych k volbám pozval rovněž mladou generaci a především mileniály, pro které jsou dnes výsledky voleb do jisté míry nezajímavé, avšak z dlouhodobého hlediska je pocítí nejvíce. Nenechte se odradit nesrozumitelnými politickými diskuzemi a většinovým názorem veřejnosti, že „obyčejný člověk" nic nezmění. Čím více občanů vysloví svůj názor na současné dění, tím větší šance je v posílení pozitivních směrů a na změnu toho, co nevyhovuje.

Proto vás, občany města, chci požádat, abyste svým hlasem podpořili vámi vybrané kandidáty ve volbách. Ať bude vaše volba jakákoliv, je nutné, abyste svůj názor ve volbách vyjádřili. Znovuobnovená demokracie po roce 1989 dává občanovi svobodného státu vzácnou příležitost podílet se na dění ve věcech veřejných, tak ji prosím využijte! Při své volbě zkuste najít ve volebních lístcích strany a jejich zástupce, kteří mají zkušenosti, vůli pracovat pro českou zem ve snaze udržet její životní standard s tempem vyspělých civilizací. Přeji vám ve vaší volbě mnoho úspěchů a myslete při ní na vaše rodiny i další generace obyvatel našeho města a celé naší krásné vlasti.

 

26. září 2017

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: