aktualizováno 2. 1. 2017

Slovo starosty Dalibora Cardy

Starosta města Český Krumlov Dalibor Carda

Vážení spoluobčané,
otevírá se před námi nový rok 2017, ve kterém bychom chtěli dokončit plánování projektů započatých v loňském roce. Od rozvíjení strategického plánu, ze kterého bude vycházet akční plán, přes rekultivaci území Křížové hory, studii odtokových poměrů ve Vyšném, komplexní dopravní koncepci a další aktivity, které chceme dotáhnout do úspěšného konce.

Věřím, že se nám to podaří, neboť za každým projektem stojí tým lidí, který svou energii, profesionalitu, zkušenosti a vize vkládá do podoby města tak, aby se nám všem zde dobře žilo. Velmi mne také těší zájem a iniciativa obyvatel, kteří se podílejí na organizaci akcí a zapojují se do dění ve městě, což se projevilo právě při projektu Tvořme Krumlov spolu – Krumlov sobě.

Přeji vám, aby následující rok byl plný úspěchů, radosti a šťastných zážitků. S kolegy ve vedení města se vynasnažíme pracovat tak, abyste mohli být hrdí na své krásné město. Krásný nový rok 2017!

2. ledna 2017

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: