aktualizováno 7. 4. 2017

Slovo radní Ivany Ambrusové

Ambrusová Ivana - radní města Český KrumlovVážení spoluobčané,
na únorovém zasedání zastupitelstva jsem byla za ČSSD zvolena radní města. Vážím si toho a jsem si plně vědoma odpovědnosti, která z této funkce plyne. Mou agendou bude zejména oblast sociální. Vynasnažím se mít vždy na paměti, aby v našem městě byla na požadované úrovni, vyhovovala potřebám všech věkových skupin. Zastávám názor, že je nezbytné mít úctu k dříve narozeným občanům, lidsky porozumět změnám v životě člověka a pomáhat mu vhodným způsobem i promyšleným sociálním systémem. Přijímat seniorskou roli ve společnosti.

Od roku 2005 pracuji jako ředitelka obecně prospěšné společnosti Domy s pečovatelskou službou. Za největší ocenění mé práce a celého kolektivu DPS za toto období považuji spokojenost našich klientů. Těší nás především i jejich vzájemná soudržnost s rodinou a přáteli. Takové představy a cíle máme také do budoucna. Vždyť každý bude jednou starý a zaslouží si pak úctu a pomocnou ruku.

Přeji vám hezké jarní a veselé velikonoční dny, plné lásky i pohody. A stále dobrou náladu, neboť, jak praví klasik, se špatnou náladou se stárne velmi rychle.

7. dubna 2017

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: