aktualizováno 29. 9. 2016

Slovo radní Jitky Zikmundové

Ing. Jitka Zikmundová, MBA - radní Města Český KrumlovV úvodním slově zpravidla bilancujeme, zveme na akce, vysvětlujeme nejnovější aktivity a projekty města, někdy se chválíme či si povzdychneme. Zabýváme se minulostí nebo aktuálním děním. Já si tentokrát dovolím podívat se na Český Krumlov budoucnosti. Jednak je to volná disciplína a mohu popustit uzdu fantazii a svým přáním, jednak na podzim schválíme Strategický plán města Český Krumlov, tedy jak by měla vypadat naše budoucnost. Také mám ráda citát Charlie Chaplina „Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.“

Český Krumlov budoucnosti? Nachází se ve svobodné, demokratické zemi, která je součástí silné a bezpečné Evropy. Má dostatek kvalitní pitné vody, městem protéká čistá řeka Vltava, kolem města se zelenají nezastavěné přírodní horizonty. Český Krumlov je stále 617. památkou na Seznamu světového dědictví UNESCO a vítá návštěvníky z celého světa. Veřejná prostranství jsou bezpečná, upravená, vybízí k odpočinku, hrám i umělecké tvorbě. Městem se hlavně chodí, prochází či jezdí na kole a funguje rychlé a komfortní dopravní spojení všemi směry. Jsme dobrými sousedy mezi sebou, sousedů v regionu i za hranicemi si vážíme a pomáháme si navzájem. Občanky a občané se usmívají a jsou hrdí na své město, Český Krumlov má před sebou dalších 700 let. Hodně štěstí!

Jitka Zikmundová

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: