aktualizováno 2. 7. 2013

Setkání měst Český Krumov, Cheb, Kutná Hora, Mikulov

Aktualizováno 2.7.2013

Ve dnech 28. - 29.6.2013 proběhlo v Českém Krumlově setkání se zástupci měst Cheb, Kutná Hora a Mikulov. Pozvání starosty města Dalibora Cardy přijali: za město Cheb: starosta města RNDr. Pavel Vanoušek, místostarosta města Ing. Michal Pospíšil, tajemník Městského úřadu Mgr. Václav Sýkora, za město Kutná Hora: starosta města RNDr. Ivo Šanc, CSc., místostarosta města Ing. Jiří Franc, místostarostka města Mgr. Dana Vepřková a za město Mikulov: starosta města Rostislav Koštial a zastupitel Ing. Petr Marcinčák.

Hosté byli pozváni k diskuzi nad aktuálními tématy do kanceláře starosty. Mezi hlavní diskutovaná témata patřili mj. městské vyhlášky, problematika Městské policie,  bezpečnostní situace ve městě a infrastruktura okrajových částí města a výherní hrací automaty. Sdílet zkušenosti z měst z jiných koutů České republiky se ukázalo jako velmi přínosné a všichni zúčastnění se dohodli na dalším společném setkání.

Na programu přátelské návštěvy byla také prohlídka Cisterciáckého klaštera ve Zlaté Koruně, návštěva představení Barokní pantomimy s hudbou Antonia Vivaldiho v Zámeckém barokním divadle a prohlídka nově zrekonstruované synagogy a probíhající výstavy s názvem 4 fotografové, 2 země, 1 region.

 

Setkání měst Cheb, Kutná Hora, MikulovSetkání měst Cheb, Kutná Hora, Mikulov

Setkání měst Cheb, Kutná Hora, MikulovSetkání měst Cheb, Kutná Hora, Mikulov

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: