aktualizováno 10. 8. 2022

Rekonstrukce plynovodu v ul. Za Plevnem 

Od 22. 8. do 11. 11. bude spol. REVIS – Praha, spol. s r.o. provádět výkopové práce v ulici Za Plevnem a jejím okolí za účelem rekonstrukce STL plynovodu. Práce budou probíhat po etapách a provoz bude organizován podle dopravně-inženýrského opatření. 

V první etapě bude během 5 dnů proveden protlak pod sil. I/39 mezi ulicí Za Plevnem a odstavnou plochou na protější straně silnice. Vjezd na tuto plochu bude po dobu trvání této etapy zakázán. 

Druhá etapa bude trvat asi 3 dny a během ní bude proveden podélný výkop v části ulice Za Plevnem s dopravním omezením směřujícím řidiče do ulice Domoradická. 

Třetí etapa spočívá v úplném uzavření slepé větve ulice Za Plevnem na 14 dní. 

Ve čtvrté a páté etapě budou práce probíhat v průběžné části ulice, kde bude znemožněn průjezd ulicí vždy v místě, kde bude prováděn výkop. Tato etapa bude trvat asi 20 dní. 

V šesté etapě proběhne výkop u OD Tesco bez výraznějšího dopravního omezení zhruba v délce 5 dnů. 

Dopravně-inženýrské opatření ke stažení zde

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: