aktualizováno 3. 8. 2010

Program regenerace městské památkové rezervace
a městské památkové zóny pro roky 2011 - 2017

3. srpna 2010

Městský úřad, oddělení památkové péče v současné době zpracovává Program regenerace městské památkové rezervace Český Krumlov a městské památkové zóny Český Krumlov-Plešivec na roky 2011-2017.

Program je vypsaný Ministerstvem kultury ČR pro opravu objektů zapsaných jako nemovitá kulturní památka a ležících na území městské památkové rezervace (MPR) Český Krumlov nebo na území městské památkové zóny (MPZ) Plešivec-Český Krumlov.

Vlastníci nemovitých kulturních památek (KP) si mohou, v případě zájmu o zařazení opravy jejich domu (KP) do programu, vyzvednout tiskopis a informace k vyplnění formuláře "Průzkum zájmu o plánovaných opravách KP v letech 2011-2017" osobně na Odboru územního plánování a památkové péče, Oddělení památkové péče Městského úřadu Český Krumlov, Kaplická 439, Český Krumlov nebo na městských internetových stránkách zde.

"Průzkum zájmu na roky 2011-2017" není závazný dokument a bude využit jen pro zpracování Programu regenerace na roky 2011-2017, s tím, že pokud vlastník kulturní památky plánované opravy neprovede nebo naopak je bude chtít provést a neměl to zapsané v "Průzkumu" je možné to upravit na základě každoročně zpracovávané aktualizace.

Vyplněné tiskopisy je nutno odevzdat na oddělení památkové péče městského úřadu nejpozději do pátku 20. srpna 2010.

Více informací podají kontaktní osoby oddělení památkové péče:

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Petr Papoušek
Odbor / oddělení: OPP
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: petr.papousek@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 714

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Dynamicky obsah 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: