aktualizováno 12. 2. 2014

Rákosníčkovo hřiště - hlasování

Aktualizaceo 12.2.2014

V období od 3. do 28. února 2014 probíhá hlasování o tom, ve kterých městech vzniknou nová Rákosníčkova hřiště.

Tvůrcem projektu Rákosníčkovo hřiště je společnost Lidl Česká republika v.o.s., potravinový řetězec.  Již třetím rokem staví ve městech České republiky jedinečná dětská hříště, která jsou mezi dětmi a jejich rodiči velmi oblíbená. Všechna hřiště spojuje známý motiv Rákosníčka, který se zároveň stal i aktivní součástí herních prvků. Specialisté je navrhli přesně tak, aby na nich děti pohyb bavil a měly možnost rozvíjet svou motoriku a sociální kontakt. Prvky jsou z odolných mateiálů a splňují přísná kritéria.

O tom, ve kterých městech budou Rákosníčkova hřiště dělat dětem radost, může rozhodnout i široká veřejnost. Systém hlasování je jednoduchý - v období od 3. února do 28. února 2014 bude probíhat hlasování, a to jednak na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz, Facebooku Lidl Česká republika nebo lze hlasy posílat také prostřednictvím SMS zprávy.

Přejete-li si mít i v našem městě toto nové Rákosníčkovo hřiště, zapojte se aktivně do hlasování.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: