aktualizováno 8. 1. 2014

Psí Vánoce 2013

Aktualizace 8.1.2014

Jubilejní 10. ročník akce PSÍ VÁNOCE, konaný 20. prosince 2013, se nadmíru vydařil. Průběh akce vysoko předčil naše očekávání a Vám všem, kdo jste se na něm aktivně podíleli (ze strany organizátorů, ale především ze strany návštěvníků) patří upřímný dík.

Z několika čísel je úspěch jasně patrný:

• návštěvníci na činnost útulku přispěli 20 000,- Kč během tohoto jediného dne
• pejsci a kočičky dostali pod vánoční strom více než 1 tunu granulovaného krmiva
• dále obdrželi 153 kg konzervovaného krmiva
• více než 50 kg činily laskominy a pochoutky pro naše čtyřnožce

Jsme si vědomi, že těch, co si zaslouží naši pozornost nejen v době adventu je mnoho - od opuštěných dětí, přes handicapované až po seniory. O to víc si vážíme, že na obyvatele našeho útulku si lidé udělali čas a navíc byli tolik štědří.

Náš pozitivní pocit z akce posílila i skutečnost, že jeden pejsek našel novou rodinu. Další milovníci zvířat si u nás toho "svého" čtyřnožce vyhlédli a do osvojení odešli do konce roku 2013 další 3 psíci.

Právě hledání nových majitelů je konečným cílem našeho snažení a vězte, že v předešlém roce se nám podařilo nový domov najít pro 125 zvířat (101 psů a 24 koček). Radost se podařilo udělat i stávajícím vlastníkům, kterým jejich miláčci utekli a skončili v našem zařízení. Rukama nám prošlo 103 takových tuláků.

Věříme tedy, že naše práce má smysl a do roku 2014 si dovolujeme všem našim příznivcům popřát zdraví, klid a spokojenost.

Váš psí útulek

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: