aktualizováno 8. 1. 2014

Psí Vánoce 2013

Aktualizace 8.1.2014

Jubilejní 10. ročník akce PSÍ VÁNOCE, konaný 20. prosince 2013, se nadmíru vydařil. Průběh akce vysoko předčil naše očekávání a Vám všem, kdo jste se na něm aktivně podíleli (ze strany organizátorů, ale především ze strany návštěvníků) patří upřímný dík.

Z několika čísel je úspěch jasně patrný:

• návštěvníci na činnost útulku přispěli 20 000,- Kč během tohoto jediného dne
• pejsci a kočičky dostali pod vánoční strom více než 1 tunu granulovaného krmiva
• dále obdrželi 153 kg konzervovaného krmiva
• více než 50 kg činily laskominy a pochoutky pro naše čtyřnožce

Jsme si vědomi, že těch, co si zaslouží naši pozornost nejen v době adventu je mnoho - od opuštěných dětí, přes handicapované až po seniory. O to víc si vážíme, že na obyvatele našeho útulku si lidé udělali čas a navíc byli tolik štědří.

Náš pozitivní pocit z akce posílila i skutečnost, že jeden pejsek našel novou rodinu. Další milovníci zvířat si u nás toho "svého" čtyřnožce vyhlédli a do osvojení odešli do konce roku 2013 další 3 psíci.

Právě hledání nových majitelů je konečným cílem našeho snažení a vězte, že v předešlém roce se nám podařilo nový domov najít pro 125 zvířat (101 psů a 24 koček). Radost se podařilo udělat i stávajícím vlastníkům, kterým jejich miláčci utekli a skončili v našem zařízení. Rukama nám prošlo 103 takových tuláků.

Věříme tedy, že naše práce má smysl a do roku 2014 si dovolujeme všem našim příznivcům popřát zdraví, klid a spokojenost.

Váš psí útulek

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov