aktualizováno 18. 2. 2013

Protipovodňová opatření - přihlaste se k odběru novinek

Aktualizováno 8.2.2013

V návaznosti na setkání vedení města s občany na téma Protipovodňová opatření na řece Vltavě, konaném dne 5. února 2013 na Městském úřadě v Českém Krumlově, bychom rádi informovali občany, že k odběru novinek ohledně povodňových a jiných krizových situací, včetně informací týkajících se protipovodňových opatření, je možné se přihlásit na www.ckrumlov.cz/mailforum. (Pokud si přejete zasílat pouze informace o povodňovcýh a krizových situacích, využijte rozšířené možnosti přihlášení.)

Projekt Protipovodňová opatření na řece Vltavě bude dále pokračovat jednáním s vlastníky pozemků dotčených stavbou protipovodňových opatření. Jejich souhlas s projektem je nezbytným předpokladem k zahájení územního řízení, ve kterém budou respektována stanoviska dotčených orgánů (např. státní památkové péče) a vypořádány případné námitky či připomínky účastníků řízení, potažmo veřejnosti. Nelze vyloučit, že v průběhu řízení dojde k úpravě již zpracované projektové dokumentace v návaznosti na výše uvedené.

K tomuto postupu město přistoupilo z toho důvodu, že právě v rámci územního řízení lze objektivně a závazně zohlednit již uvedené i dosud neuvedené argumenty široké veřejnosti a získat další informace, které občané na setkáních s vedením města požadovali.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: