aktualizováno 26. 11. 2012

Plánované propojení systému Centrálního registru vozidel s Informačním systémem základních registrů

aktualizováno 26.11.2012Na pracovní schůzce na Ministerstvu dopravy, která se konala dne 13. listopadu 2012 obdrželo město Český Krumlov informaci, že ve dnech 14. - 21. prosince 2012 bude probíhat plánované propojení systému Centrálního registru vozidel s Informačním systémem základních registrů. V současné době není registr vozidel stále plně funkční a město nedisponuje ani informací, zda bude propojování probíhat za provozu.

Z výše uvedených důvodů město Český Krumlov apeluje na občany, aby si své záležitosti na registru vozidel vyřídili do termínu zahájení plánovaného propojení. Termín je stanoven Ministerstvem dopravy České republiky a veškeré změny budou aktualizovány na oficiálních internetových stránkách Městského úřadu v Českém Krumlově www.ckrumlov.cz/obcan.

Městský úřad nemůže vzniklé komplikace nebo případnou odstávku systému žádným způsobem ovlivnit. Provoz registru řidičských průkazů by v daném období neměl být omezen.

Odpovědná osoba:


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: