aktualizováno 19. 5. 2011

Partneři Slavností pětilisté růže 2011

 

Generální partner

Budvar logo "250"Budějovický Budvar národní podnik

Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovina produkce je vyvážena do více než 50 zemí všech světadílů. Novodobá historie pivovaru se datuje od roku 1967, kdy Ministerstvo zemědělství České republiky založilo národní podnik Budějovický Budvar jako přímého nástupce Českého akciového pivovaru, který vařil pivo v Českých Budějovicích již od roku 1895. Budějovický Budvar je majitelem cenného duševního vlastnictví v podobě více než 380 ochranných známek registrovaných ve 101 zemích světa. Mezi nejznámější patří Budweiser, Budvar, Budweiser Budvar, Bud, Budějovický Budvar, a Czechvar. Objem exportovaného výstavu řadí prémiový originální ležák Budweiser Budvar k jedné z nejexportovanějších pivních značek České republiky.

www.budejovickybudvar.cz

Hlavní partneři

Logo Madeta - LipánekMadeta, a. s.

Společnost Madeta se zrodila kolem roku 1902 v Táboře, tehdy ještě jako Mlékárenské družstvo táborské. Právě počáteční písmena tohoto názvu tvoří nezapomenutelnou značku MADETA. Ve 20. století prošla společnost nespočtem dějinných, a tedy i majetkových peripetií. Měnila se podle toho, jak se měnil svět kolem ní. Převažovaly však změny k lepšímu, dnes je proto silnější než kdy dříve a stále stejně proslulá nejmodernějšími technologiemi a kvalitou výrobků. V šesti moderních výrobních závodech v jižních Čechách se zpracuje 1,1 milionu litrů mléka denně, půl miliardy litrů ročně, vyrobí se více než 239 výrobků různých příchutí, typů a velikostí balení, které jsou exportovány do 15 zemí světa.

www.madeta.cz          www.lipanek.cz

 

Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Czech Tourism - logo "250"Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu. CzechTourism se v rámci podpory příjezdového a domácího cestovního ruchu zaměřuje zejména na propagaci konkrétních oblastí cestovního ruchu, kterými jsou lázeňství, česká gastronomie, kongresová a incentivní turistika, bohatství historie a další. Kormě těchto zmíněných oblastí CzechTourism dlouhodobě propaguje v domácím cestovním ruchu regionální akce, které byly vybrány ve spolupráci se zástupci krajů. K propagaci České republiky v oblasti cestovního ruchu přispívá 26 zahraničních zastoupení CzechTourism po celém světě.

www.czechtourism.cz          www.kudyznudy.cz

 

Logo Fronius Česká republika, s. r.o.FRONIUS Česká republika, s. r. o.

Fronius působí v České republice od roku 1991. O rok později byl otevřen výrobní závod v Českém Krumlově, kde se také nachází sídlo firmy. V Praze vyrůstá nové obchodní centrum pro všechny tři obory: svařovací techniku, solární zařízení a nabíjecí systémy. Továrna v Českém Krumlově má za sebou více než 16 let úspěšné historie. V roce 2007 se stala kompetenčním místem výroby transformátorů pro celý koncern Fronius.

www.fronius.com

 

Grass Czech, s. r. o.

Grass - logo "250"Více jak 60 let je firma Grass uznávaným mezinárodním výrobcem nábytkového kování a výrobních strojů. Posuvné a závěsné systémy od firmy Grass jsou používány předními evropskými výrobci nábytku. Grass Czech, s. r. o. v Českém Krumlově je zaměřen na výrobu posuvných a závěsných systémů.

www.grass.at

 

Logo Kámen a písek, spol. s. r. o.

Kámen a písek, spol. s. r. o.

Společnost se sídlem v Českém Krumlově se zabývá těžbou a zpracováním drceného kameniva. Její historie sahá daleko před 2. světovou válku, avšak až roku 1964 je možné hovořit o struktuře výroby a soustředění lomů Plešovice, Ševětín, Kobylí Hota, Krty a Zrcadlová Huť. Po roce 1990 vznikl státní podnik Kamenolomy Český Krumlov, z něhož byla v rámci privatizace založena společnost Kámen a Písek, spol. s. r. o. Od roku 2004 disponuje společnost 7 kamenolomy a její produkce se pohybuje okolo 2 miliónů tun ročně, přičemž kapacita kamenolomů je dvojnásobná. 

www.kamen-ck.cz

 

 

 

Partneři 

Schwan Cosmetics CR, s. r. o.

Schwan Cosemtics - logo (250)Schwan Cosmetics CR, s. r. o. je jedním z největších celosvětových výrobců kosmetických produktů. Společnost je součástí německé rodinné firmy Schwan-STABILO group, která byla založena již v roce 1855 a která je nyní řízena již pátou generací rodiny Schwanhäusser. Dceřinná společnost Schwan Cosmetics CR, s. r. o. byla založena v Českém Krumlově 12. června 2001 a je zaměřena na výrobu dřevěných kosmetických tužek.

www.schwancosmetics.com

 

Vidox, s. r. o.

Logo Vidox, s. r. o.Společnost se od svého založení roku 1990 zaměřuje na náročné rekonstrukce historických objektů v památkově chráněných zónách. S růstem firmy se Vidox následně posunul k celému rozpětí stavebních realizací, včetně novostaveb a průmyslově či sportovně zaměřených komplexů. Pod hlavičkou dceřinné společnosti VIDOX METRA vytváří developerské projekty. Do provozu byly uvedeny vlastní velkoobchody se stavebními materiály VIDOX STAVIVA v Kaplici a v Kájově.

www.vidox.cz

 

Vera, spol. s. r. o.

Logo Vera, spol. s. r. o. (250 px)Společnost VERA, založená v roce 1994, se zabývá výhradně tvorbou a implementací software a komplexních řešení informačních systémů pro veřejnou správu. Informační systém Radnice VERA je instalován na desítkách městských úřadů a magistrátů. Firma postupně vybudovala kvalitní tým konzultantů a programátorů a v současné době zaměstnává přes 70 motivovaných odborníků v oblasti vývoje, obchodu, poradenství, analýz a služeb. Společnost VERA má pobočky v Praze, Chlumci nad Cidlinou, Pardubicích, Brně, Olomouci a Ostravě, včetně detašovaných pracovišť.

www.vera.cz

Jihočeský kraj - Rožmberský rok 2011

www.rozmberskyrok.cz

Státní hrad a zámek Český Krumlov

www.zamek-ceskykrumlov.eu

Barrandov studio, fundus

www.barrandov.cz

Hotel Růže Český Krumlov

www.hotelruze.cz

Feston, s. r. o.

www.feston.cz

Děkujeme za podporu 25. ročníku Slavností pětilisté růže! 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: