aktualizováno 12. 3. 2014

Odvodnění silnice II/157 v ulici Nemocniční a Objížďková

Aktualizace 12.3.2013

V rámci realizace stavby odvodnění silnice II/157, jejímž investorem je Jihočeský kraj, bude opět upraven dopravní režim nejen na samotné silnici II/157, ale rovněž na přilehlém chodníku. Jedná se úsek od Porákova mostu po křižovatku u čepací stanice Agip a křižovatku u nemocnice, zejména pak část bližší čerpací stanici a nemocnici.

Od 17. března 2014 do 30. dubna 2014 bude společnost K-BUILDING CB a. s. pokračovat v provádění prací na stavbě odvodnění. Provoz na silnici bude šířkově omezen, ale zůstane zachován v obou směrech. Provoz pěších bude v případě potřeby přesměrován z přilehlého chodníku na jiné vhodné trasy.

Prosíme řidiče i chodce o zvýšenou opatrnost při pohybu v dotčené oblasti.

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: