aktualizováno 16. 3. 2022

Město žádá ubytovatele válečných uprchlíků z Ukrajiny o spolupráci při evidenci osob

Vážení ubytovatelé válečných uprchlíků z Ukrajiny,

přijměte od nás nejprve velké poděkování, že jste se zapojili do okamžité pomoci běžencům a poskytli střechu nad hlavou lidem, kteří museli opustit své domovy před válečným konfliktem.

Jsme si plně vědomi, že obce a města musí sehrát v zajišťování a koordinaci ubytování uprchlíků a souvisejících služeb klíčovou roli na svém katastrálním území. Velmi bedlivě monitorujeme veškeré kroky vlády zabývající se pomocí uprchlíků a postupně se připravujeme na jednotlivé fáze a okruhy pomoci, které budeme schopni sami zajistit.

Jelikož pro účinnou nabídku pomoci nemáme dosud z centrální evidence uprchlíků bližší údaje o ubytovaných osobách v Českém Krumlově, dovolujeme si Vás touto cestou požádat o poskytnutí potřebných informací, které nám umožní s nimi dále pracovat.

Pokud ubytováváte uprchlíky z Ukrajiny, prosíme Vás o vyplnění a odeslání níže uvedeného elektronického dotazníku. Tím se zaregistrujete do interní databáze města a my tak budeme moci s Vaší pomocí sledovat pohyby uprchlíků a využívat data pro zprostředkování či přímé zajištění potřebných služeb v oblasti školství, sociální oblasti a zdravotnictví, při plánování dopravy, občanské vybavenosti, trávení volného času a podobně.

Formulář slouží pouze k úvodnímu zavedení Vašeho ubytování do evidence. Další komunikace (změna, zrušení) s Vámi už bude probíhat po e-mailu. Pokud ubytováváte na více místech, vyplňte prosím formulář za každé ubytovací zařízení, usnadní nám to práci s evidencí.

Ohledně jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na městském Infopointu 380 766 666 (po-pá 8-16 hod.).

Děkujeme!

Koordinační tým UA města Český Krumlov

FORMULÁŘ K VYPLNĚNÍ

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: