aktualizováno 23. 2. 2022

Nové Spolí čeká výměna kabelů nízkého napětí. Práce si vyžádají uzavírky ulic

Od 1. března 2022 začnou v Novém Spolí práce na výměně kabelů nízkého napětí. Práce budou probíhat v několika etapách, kdy se kvůli pohybu pracovních strojů a výkopům uzavřou jednotlivé části místních komunikací. V pracovní dny budou dotčené ulice uzavřeny pro veškerý provoz od 8 do 16 hodin. Přístup obyvatel k jejich nemovitostem bude po celou dobu stavby umožněn, v uvedený čas však nebude možné daný úsek komunikace projet. Proto je důležité, aby si obyvatelé včas přemístili svá vozidla mimo prostor uzavírky. Každý den, po skončení prací budou všechny výkopy zavezeny a provizorně vyplněny, aby bylo možné po komunikacích jezdit.

Harmonogram prací 

1. etapa 1. 3. – 15. 3. 2022 ulice bez názvu v Novém Spolí

2. etapa 16. 3. – 23. 3. 2022 ulice U Stromovky

3. etapa 24. 3. – 31. 3.2022 ulice U Stromovky

4. etapa 1. 4. – 13. 4. 2022 ulice U Stromovky

5. etapa 14. 4. – 30. 4. 2022 ulice Tichá a U Vlaštovičníku

 

Dopravně inženýrské opatření je k dispozici zde.

Investorem stavby je společnost EG.D, a.s. Práce bude provádět ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o.

Děkujeme obyvatelům, že odstavením vozidel umožní bezproblémový průběh prací!

Výměna kabelů nové spolí, zdroj: oKSVýměna kabelů nové spolí, zdroj: oKSVýměna kabelů nové spolí, zdroj: oKSVýměna kabelů nové spolí, zdroj: oKSVýměna kabelů nové spolí, zdroj: oKS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: