aktualizováno 24. 2. 2023

Vítání občánků

Slavnostní akt vítání občánků se uskuteční 21. dubna 2023 v Prokyšově sále na Prelatuře. Vítáni budou občánci narození v letech 2022 a 2023. Chcete-li se slavnostního uvítání zúčastnit, zaregistrujte se nejpozději do 7. dubna 2023 prostřednictvím tohoto formuláře.

Noví občánci obdrží „Rodný list Jihočecha“ a dar v hodnotě 5 tisíc korun, na kterém se podílí rovnou polovinou město Český Krumlov a Jihočeský kraj. V případě dotazů se obracejte na matriku na tel. 380 766 322.

Projekt Podpora narozených dětí – Český Krumlov je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 750 tis. Kč z celkového rozpočtu 1,5 mil. Kč.

Logo Jihočeský kraj AKTUÁLNÍ

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: