aktualizováno 28. 1. 2022

Výzva „Suchej únor“ 2022 – pojďte do toho s námi

Letos proběhne desátý ročník výzvy kampaně „Suchej únor“, do které se loňský rok aktivně zapojilo přes 700 tisíc Čechů. Kampaň je zaměřená na jeden milion lidí, kteří se nacházejí za hranou rizikového pití.

Výzva umožňuje účastníkům dát si na jeden měsíc pauzu od alkoholických nápojů. Díky tomu mohou zjistit, jak moc silný vztah k alkoholu mají. Kampaň se tímto podílí na prevenci vzniku rizikového chování. Suchej únor má přímý dopad na zvýšení kvality života psychického i fyzického zdraví.

V rámci kampaně byla také vydána kniha se stejnojmenným názvem, ve které 72 osobností odlehčeně pojednává v rámci svých odborných znalostí a zkušeností o alkoholu a jeho rolích ve společenském životě.

Více o kampani Suchej únor naleznete zde.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: