aktualizováno 16. 2. 2023

Setkání vedení města s občany podruhé

V úterý 14. února proběhlo druhé setkání vedení města s občany tentokrát z městské části Domoradice za přítomnosti vedoucích odborů a městského architekta.

I zde zejména na sídlišti Mír je problematické parkování a kontejnerová stání. Představen byl záměr vybudování nového parkoviště se 111 parkovacími místy a novými odpadovými nádobami v Šeříkové ulici, který bude realizován na začátku roku 2024.

Dále byl představen například plán vybudování cyklostezky, hodně diskutované byly také spoje MHD, dopravní situace včetně bezpečnosti chodců i odpadové hospodářství města.

Vedení města má v plánu realizovat setkání ve všech městských částech, další se plánuje na květen. Přesný termín i místo vám upřesníme na facebookových i webových stránkách města, v Novinách města a v našem pravidelném týdenním newsletteru.

www.ckrumlov.cz 
www.facebook.com/ckrumlov 
https://ckrumlov.munipolis.cz/registrace 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: