aktualizováno 10. 1. 2024

Setkání s podnikateli

Ve studijním centru na I. zámeckém nádvoří se uskutečnilo tradiční setkání podnikatelů, které pořádá Jihočeská hospodářská komora ve spolupráci a s podporou města. Pravidelně se zde potkávají představitelé podnikatelské sféry, státních úřadů, institucí a samospráv.

Cílem tradičního novoročního setkání nebylo jen zhodnotit aktivity komory v předchozím roce, ale především představit prognózy vývoje ekonomické situace na rok letošní. O hlavních ukazatelích, které ovlivní prosperitu podnikání v roce 2024, přednášel hlavní ekonom Komerční banky Jan Vejmělek.

„Vedení města jako správný hospodář má povinnost investovat, je to efektivní způsob, jak chránit své finance před inflací. Jak jsme již avizovali při sestavování rozpočtu, v roce 2024 budeme investovat ve prospěch města samého, tak také ve prospěch občanů a podnikatelů. Budeme hledat možnosti, jak podpořit Krumlov v jeho růstu,“ připomněl v závěrečném slovu starosta Alexandr Nogrády.

Českokrumlovští podnikatelé byli mimo jiné seznámeni s aktuálním průběhem dostavby dálnice D3.
V neposlední řadě proběhlo také slavnostní přivítání nových členů oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory, těmi se stali společnosti:

  • Kaps Comm spol. s.r.o. (velkoobchod nejen s papírenským sortimentem působící na trhu již více než 30 let)
  • NRP Support s.r.o. (provozovatel kulturních, kulturně-vzdělávacích akcí, výstav, přehlídek aj.)
  • Chleba se solí (unikátní pekařství na jihu Čech)

Setkání s podnikateli, zdroj: oKS (1/7)Setkání s podnikateli, zdroj: oKS (2/7)Setkání s podnikateli, zdroj: oKS (3/7)Setkání s podnikateli, zdroj: oKS (4/7)Setkání s podnikateli, zdroj: oKS (5/7)Setkání s podnikateli, zdroj: oKS (6/7)Setkání s podnikateli, zdroj: oKS (7/7)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: